Kapitol Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie stron www Wrocław

Pozycjonowanie stron - co to takiego ?
Optymalizacja i Pozycjonowanie stron www to usługi, których celem jest wyświetlanie się Twojej strony internetowej na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych, szczególnie google, po wpisaniu określonej frazy lub słowa kluczowego. Na Twoją stronę trafią klienci, którzy poszukują produktów lub usług, które oferujesz.

Czy jest Ci to potrzebne ?
Twoja firma posiada stronę, na której prezentuje swoją ofertę. Wydałeś pieniądze na jej stworzenie, zarejestrowanie domeny i utrzymanie jej na serwerze. Teraz czas zadbać o to, aby potencjalni klienci mieli szansę zobaczyć Twoją ofertę w internecie.

Co możesz zyskać ?
Znaczny wzrost wejść na Twoją witrynę internetową, ale co najważniejsze, WEJŚĆ BARDZO ISTOTNYCH, bo osób poszukujących tego, co Ty właśnie oferujesz. W odróżnieniu od innych form reklamy to nie Ty poszukujesz klientów, ale to klienci szukają Ciebie. Daj szansę swojej stronie, aby przynosiła większe zyski.

Co robimy ?
- Przeprowadzamy analizę konkurencji i wspólnie wybieramy najwłaściwsze frazy/słowa kluczowe
- Optymalizujemy kod strony
- Rozpoczynamy właściwe pozycjonowanie strony
- Stale dbamy o dobrą pozycję strony

Ile to kosztuje ?
Cena uzależniona jest od słowa/frazy kluczowej, ponieważ różnią się stopniem trudności, a co za tym idzie nakładem pracy potrzebnym do osiągnięcia i utrzymania odpowiedniej pozycji. Poniżej prezentujemy przykładowe ceny na średniej trudności frazy lokalne:

Dlaczego my ?
- Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wysoką skutecznośc, atrakcyjne ceny, co jest poparte szeregiem zadowolonych klientów.
- Nie stosujemy żadnych opłat wstępnych, czy kosztów za rozwiązanie umowy - opłata jest tylko za uzyskany sukces.
- Stosujemy wyłącznie dozwolone przez google techniki, także Twoja strona jest bezpieczna.